Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zamknij Zamknij

Spotkanie wigilijne dla mieszkańców gminy Grzmiąca

Okres świąteczny obfituje w spotkania, rozmowę, wspólne dzielnie się radością i spędzanie czasu z osobami bliskimi naszym sercom. I właśnie ta idea wspólnotowego przeżywania najpiękniejszych wydarzeń związanych z przyjściem Jezusa Chrystusa przyświecała wszystkim  gościom obecnym na spotkaniu wigilijnym, które zostało zorganizowane przez pracowników Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w  Grzmiącej.

Dnia 16.12.2022 r., 40 mieszkańców zasiadło przy wspólnym stole by skosztować tradycyjnych potraw wigilijnych i wysłuchać najlepszych życzeń płynących od Kierownika GOPS Pani Edyty Brysik i Wójta Gminy Grzmiąca Pana Patryka Makowskiego oraz pomodlić się o potrzebne łaski wraz z proboszczem ks. Mariuszem Kuropatnickim.

Spotkanie przebiegło pod znakiem radości, wspólnego kolędowania, głośnych rozmów, pysznego jedzenia oraz przyjaznej atmosfery, która pomogła na chwilę oderwać się od codziennych trosk i zauważyć, ile życzliwych osób mamy wokół siebie na co dzień.

Serdecznie dziękujemy darczyńcom, którzy wsparli organizację wydarzenia oraz wszystkim osobom, które wzięły w nim udział.

Życzymy sobie i Państwu, aby ta radość, której doświadczyliśmy, towarzyszyła Nam wszystkim jeszcze długo po pierwszej gwiazdce.

Autor: Edyta Brysik

Banery/Logo