Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zamknij Zamknij

Spotkanie z doradcą zawodowym

Dnia 09 maja 2024 r. Pracownicy Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Grzmiącej w siedzibie Ośrodka zorganizowali spotkanie w ramach projektu socjalnego pn. „Mama gotowa do pracy”.

Spotkanie poprowadził Pan Andrzej Grusza, doradca zawodowy z Powiatowego Urzędu Pracy w Szczecinku. Podczas spotkania zostały przeprowadzane różne testy, aby określić predyspozycje i typy osobowości naszych uczestniczek. Również zostały określone zawody, które pasują pod konkretny typ osobowości każdej z pań. Wzbudziło to nie lada zainteresowanie i poruszenie wśród zebranych. Pan Andrzej Grusza poruszał również tematy związane ze współczesnym rynkiem pracy.

Spotkanie obfitowało w wiele ciekawostek oraz cennych rad. Uczestniczki aktywnie brały udział w dyskusji.

Na kolejne spotkanie zostało zaplanowane omówienie życiorysu oraz rozmowy kwalifikacyjnej.

Ponadto 24.05.2024 r. uczestniczki projektu będą miały spotkanie z psychologiem z Centrum Zdrowia Psychicznego w Szczecinku dot. podniesienia ich pewności siebie.

Jesteśmy bardzo wdzięczni Panu Andrzejowi Grusza za poświęcony czas i ogrom wiedzy, który zechciał nam przekazać. Jeszcze raz bardzo dziękujemy za zaangażowanie, profesjonalizm oraz wszelką pomoc w realizacji projektów socjalnych.

Autor: Ewelina Pietrzak - Asystent Rodziny

Banery/Logo