Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zamknij Zamknij

Ankieta dotycząca Programu Przeciwdziałania Przemocy Domowej i Ochrony Osób Doznających Przemocy Domowej

Drodzy Mieszkańcy!

Zachęcamy do wypełnienia anonimowej ankiety, która pomoże w opracowaniu Gminnego Programu Przeciwdziałania Przemocy Domowej i Ochrony Osób Doznających Przemocy Domowej na lata 2024-2030.

W związku z nowelizacją ustawy o przeciwdziałaniu przemocy domowej, został powołany nowy Zespół Interdyscyplinarny do spraw przemocy domowej. Jednym z zadań zespołu jest opracowanie i wdrożenie Gminnego Programu Przeciwdziałania Przemocy Domowej i Ochrony Osób doznających Przemocy Domowej. Do opracowania programu niezbędne jest uzyskanie diagnozy zjawiska przemocy na terenie Gminy Grzmiąca.

W związku z tym zwracamy się do Państwa jako mieszkańców naszej Gminy o wypełnienie ankiety, która jest anonimowa i posłuży przygotowaniu istotnego dokumentu, służącego rozwiązywaniu problemów, z jakimi borykają się mieszkańcy, a także zaplanowaniu odpowiednich działań profilaktycznych.

Aby wypełnić ankietę, prosimy kliknąć w link: https://forms.gle/AVoR9wPS5qtpTEba6

Ankieta będzie aktywna do 30.04.2024 r.

Serdecznie dziękujemy za Państwa czas i zaangażowanie w ten ważny projekt.

Autor: Starszy pracownik socjalny - Dominika Bielecka

Banery/Logo